Aktuální kupóny

15% sleva z nákupu (pouze pro nové zákazníky):
KÓD: APF15

$5 sleva z nákupu nad $50
KÓD: AF550

10% sleva z nákupu nad $99
KÓD: APF10

$30 sleva z nákupu nad $199:
KÓD: AFF30

Poznámka: Kódy vložte v druhém kroku objednávky

Přímý vstup na stránky CoastalContacts.com - nejlevnější kontaktní čočky na světě

Často kladené dotazy - FAQ

 • Co mám udělat proto, abych si mohl(a) koupit levné kontaktní čočky?
  Podívejte se do sekce „Jak ušetřit“. Je tam i video průvodce celou procedurou objednávání. Pak stačí kliknout na odkaz na našich stránkách a udělat vše podle průvodce. Případné potíže konzultujte v sekci "Help". Rádi Vám pomůžeme.
 • Kde sídlí firma se kterou spolupracujete a jak mi čočky doručí?
  CoastalContacts.com je firma z USA, která posílá kontaktní čočky a další výrobky spojené s optikou do celého světa leteckou poštou.
 • Jak dlouho bude trvat než mi zboží přijde domů?
  Dodání zásilky od objednání je zhruba 8 dní. Relativně krátká čekací doba je dána leteckou poštou. Při velké objednávce je zde však riziko zdržení zásilky na celním úřadě.
 • Jak je to s daní, clem a poštovným? Kolik mě to bude navíc stát?
  Poštovné je započteno ve výsledné ceně. Ze strany CoastalContacts.com se nemusíte bát žádného poplatku navíc. Vše je detailně vidět přímo na jejich stránkách při vyúčtování. Clo se vás netýká, s DPH je to však složitější, občas jej musíte doplatit, jindy zase ne. Záleží jestli si vás vyberou při celní kontrole. Pokud budete mít smůlu, tak budete muset zaplatit snížené DPH ve výši 9%. Dejte si však pozor na dodání pomocí společností UPS - více info zde.
 • Jak za nákup kontaktních čoček zaplatím? Je platba bezpečná?
  Platba je možná buď přes kreditní kartu se světovou působností (VISA a MasterCard) , anebo s internetovou peněženkou PayPal. PayPal je hojně využívaná po celém světě jako nejrychlejší a nejbezpečnější platba přes internet. Registrace a používání je velmi jednoduché. Server CoastalContacts má výborné zabezpečení, vše probíhá přes šifrovaný přenos SSL. Není třeba se bát o soukromá data Vaší kreditní karty.
 • Co ještě nabízí firma CoastalContacts kromě prodeje kontaktních čoček?
  Kromě čoček nabízí různé druhy roztoků na kontaktní čočky, také za bezkonkurenční ceny. Dále třeba barevné čočky (i bez dioptrií), sluneční brýle a speciální "Halloween" čočky. Jsou ručně malované a velmi nápaditosté.
 • Proč mám objednávat kontaktní čočky z Ameriky, když si je můžu koupit v ČR?
  Díky obrovskému množství prodaných čoček a stále nižšímu kurzu amerického dolaru je cena kontaktních čoček oproti nejlevnějším čočkám na našem trhu často i hodně přes 50% ve prospěch CoastalContacts.com. Díky nám navíc ješte dostanete slevu, na již tak nízké ceny, zadáním kódu do příslušné kolonky. Více informací najdete v záložce „Jak ušetřit“. Navíc je objednání kontaktních čoček velmi jednoduché.
 • V čem je háček? Mají čočky dobrou kvalitu?
  Háček není v ničem, největší světový prodejce má nejlepší ceny + kurz dolaru = nejlepší ceny v ČR. Přes dva milióny prodaných kontaktních čoček svědčí o spokojených zákaznících. Kvalita čoček je samozřejmostí. Jedná se o stejné výrobky známých výrobců čoček, jaké můžete zakoupit i u vašeho optika. Avšak za bezkonkurenční ceny.
 • Je legální takto nakupovat kontaktní čočky?
  Ano, vše je legální , jde o normální nakupování na internetu.
 • Jaká a co to je garance ceny?
  Tuto službu pro vás připravila samotná firma CoastalContacts.com. Pokud na internetu najdete cenu nižší než na stránkách CoastalContacts.com, tak vám firma CoastalContacts.com nabídne cenu čoček jako nejnižší nalezená + jako bonus ješte o 10% lepší cenu!
 • Dostanu nějakou slevu když budu objednávat přes Vás?
  Ano, stačí se podívat na stránku Jak ušetřit kde naleznete aktuální bonusové kódy.

Mám jiný problém – Rádi vám poradíme na: help@kontaktni-cocky.com