Aktuální kupóny

15% sleva z nákupu (pouze pro nové zákazníky):
KÓD: APF15

$5 sleva z nákupu nad $50
KÓD: AF550

10% sleva z nákupu nad $99
KÓD: APF10

$30 sleva z nákupu nad $199:
KÓD: AFF30

Poznámka: Kódy vložte v druhém kroku objednávky

Přímý vstup na stránky CoastalContacts.com - nejlevnější kontaktní čočky na světě

Problém s dopravou pomocí UPS

V půlce srpna začala společnost CoastalContacts.com zasílat zásilky do evropy pomocí UPS pokud vyberete jako způsob dopravy FedEx 1 day shipment. Toto však obnáší další zbytečné náklady. Musíte totiž zaplatit firmě UPS 250kč za zprostředkování proclení a zaplatit 19% DPH (snížené 9% se v tomto případě nedá uplatnit).

Proto důrazně doporučujeme vybírat jako způsob dopravy "Priority ground shipping" i když budete mít nárok na přepravu zdarma pomocí kurýrní služby. Ušetříte takto nemalé peníze.

Abyste měli jistotu, že společnost CoastalContacts odešle vaši zásilku pomocí společností USPS která zajištuje "Priority ground shipping" postupujte následovně:

  1. Objednejte si kontaktní čočky pomocí našeho návodu.
  2. Ihned po zaplacení objednávky vám přijde potvrzující email, který obsahuje identifikační číslo vaší objednávky (označeno jako "Order number").
  3. Napište email v následujícím tvaru na email: customerservice@CoastalContacts.com nebo zavolejte zdarma na telefonní číslo 1-866-333-6888 (komunikace probíhá v angličtině).

Email pro ověření způsobu dopravy

Pokud vám nepřijde potvrzující email, tak jim můžete tento email napsat i tak, jen místo objednávkového čísla uveďte typ kontaktních čoček, které jste si objednali.